Перевезення хворих з Дніпра до Києва: довіртеся професіоналам

Компанія «МЕДперевозка» більше 20 років займається транспортуванням хворих людей, а також людей похилого та старечого віку, які потребують стороннього догляду та супроводу. Один із напрямків у діяльності компанії — перевезення пацієнтів із Дніпра до Києва для консультації та лікування у столичних медичних закладах.

Трансфер до київських клінік: кому необхідний

Ми організовуємо мешканцям Дніпра професійне перевезення до високоспеціалізованих медичних закладів столиці: Клініку інституту онкології АМН України, Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова АМН України, Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова та ін. Така необхідність виникає у таких випадках:

  • для діагностики та лікування, якщо такі послуги не надаються клініками Дніпра;

  • для проведення оперативних втручань та ефективної реабілітації;

  • для вирішення спірних питань, що стосуються діагнозу та тактики лікування.

Транспортування хворих з Дніпра до Києва: переваги «МЕДперевозки»

Перевезення пацієнтів у громадському чи особистому автотранспорті, не призначеному для транспортування хворих, може закінчитися плачевно. Якщо вам потрібно відвезти свого родича на консультацію чи лікування до Києва, довірте це професіоналам – приватній компанії «МЕДперевозка».

Умови, запропоновані пацієнтам, вигідно відрізняють нашу службу від інших аналогічних організацій:

  • пацієнтам гарантуються комфорт та безпека під час транспортування;

  • супроводжуючий медичний персонал має високий рівень кваліфікації та великий досвід роботи, тому при погіршенні самопочуття пацієнта зможе швидко надати необхідну допомогу;

  • демократичні ціни роблять послугу доступною;

  • замовити машину можна у будь-який час доби.

Як здійснити трансфер хворого до Києва?

Для уточнення всіх нюансів щодо перевезення необхідно зв’язатися з консультантом. З ним слід обговорити такі аспекти, як вік та вага пацієнта, пункт призначення у столиці, час, витрачений на дорогу, вартість послуги.

Залежно від діагнозу та стану хворого на даний момент комплектується бригада медиків, що супроводжує, машина оснащується аптечкою для надання невідкладної допомоги та обладнанням для реанімаційних заходів. Номер телефону для зв’язку з диспетчером вказано на офіційному сайті компанії.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости