Транспортування хворих у Вінниці від ліжка до ліжка приватною службою

Служба медичних перевезень МЕДперевозка допоможе перевезти хворого з Вінниці й області

Медичне транспортування хворих — складне і відповідальне завдання. Важливо забезпечити пацієнту максимальні безпеку та комфорт. Якщо в Вінниці або області необхідно перевезти людину, можна звернутися в спеціалізовану службу «МЕДперевозка». Кожному, хто звернеться гарантуються безпека, індивідуальний підхід і розумні, демократичні ціни.

Коли потрібне медичне перевезення?

Професійне медичне транспортування незамінна в певних ситуаціях:

 1. Перевезення до лікувального закладу (при інвалідності, травматичних ушкодженнях, порушеннях рухової функції.

 2. Транспортування людини, яка нещодавно перенісла хірургічні втручання, важкі захворювання, лежачих хворих з клініки або ж реабілітаційних центрів додому.

 3. Перевезення людей похилого віку в лікарню або будинок престарілих.

 4. Транспортування інвалідів та лежачих хворих при зміні місця проживання.

 5. Зустрічі або ж проводи на вокзалі, в аеропорту людей, позбавлених здатності до самостійного пересування.

 6. Міжміське перевезення хворих (переїзд, відправлення пацієнта на лікування в інше місто).

Медперевозка, всупереч поширеній думці, потрібна не тільки інвалідам та лежачим хворим. У грамотному, професійному транспортуванні потребують також особи похилого віку, люди, які перенесли будь-які травматичні ушкодження, оперативні втручання, пацієнти, які страждають порушенням слухової або зорової функції.

Чому необхідна?

Багато людей помилково вважають, що, якщо людина не знаходиться в критичному стані, що вимагає виклику реанімаційної служби, то перевезти її з одного пункту призначення в інший можна і самостійно, на звичайному авто. Однак подібні дії несуть серйозну загрозу не тільки здоров’ю, але й життю хворого.

В дорозі стан пацієнта може різко погіршитися. Мало комфортні умови, тряска в дорозі та ще безліч факторів можуть погіршити хворобу. Професійне медичне перевезення здійснюється на спеціальних автомобілях, обладнаних усім необхідним для забезпечення безпеки пасажира й надання йому грамотної, своєчасної медичної допомоги в критичних, непередбачуваних станах.

Але послуга транспортування хворих включає в себе не тільки сам переїзд. Фахівці, що використовують спеціальні носилки або крісла, акуратно доставлять людину з лікарні або будинку в автомобіль, а потім у вказане місце призначення. Всередині автомобіля є система провітрювання, кондиціонер, які дають можливість підтримувати оптимальну температуру в салоні, місця для супроводжуючих хворого осіб.

Наші переваги

Медичне перевезення професійною службою має ряд переваг:

 1. Медичний супровід пацієнта досвідченим персоналом, здатним при необхідності надати людині професійну, своєчасну допомогу.

 2. Сучасне оснащення медичних автомобілів, а саме всім, що потрібно для безпечного переміщення пацієнтів навіть на далекі відстані.

 3. Цілодобовий графік роботи (ви можете скористатися даною послугою в будь-який час).

 4. Оперативна робота, виїзд медичного автомобіля буквально через кілька хвилин після замовлення.

 5. Гарантія безпеки в дорозі.

 6. Забезпечення максимального комфорту пацієнтів та супроводжуючих осіб під час транспортування.

 7. Доступні та демократичні ціни.

 8. Можливість замовлення додаткових послуг (супровід пацієнта, доставка багажу).

Що стосується вартості послуги, то вона залежить від таких факторів, як відстань, стан хворого (потреба в залученні санітарів, додаткового обладнання), необхідність спуску або підйому людини на певний поверх, додаткові побажання. Тому точна ціна даної послуги визначається в індивідуальному порядку.

Як замовити медперевозку?

Щоб замовити послугу медичного транспортування в Вінниці або області, вам потрібно просто зробити телефонний дзвінок в місцеве відділення служби «МЕДперевозка» або використовувати форму зворотного зв’язку на офіційному сайті. Менеджеру-консультанту будуть потрібні такі дані, як стан хворого, його вік і вагова категорія, місце проживання і пункт призначення, дата і час передбачуваної перевезення.

Також необхідно уточнити такі нюанси, як наявність багажу, присутність під час поїздки близького родича, потреба в медичному персоналі. Після цього співробітник служби назве вам вартість послуги, дасть відповіді на виниклі питання, детально проконсультує. Не ризикуйте здоров’ям своїх близьких, довірте їх перевезення справжнім професіоналам, звернувшись за професійною допомогою в «МЕДперевозку».

* Конкретні умови транспортування пацієнта обумовлюються при укладанні Договору оренди автомобіля для перевезення хворого. Якщо загальний пробіг при транспортуванні пацієнта (інваліда) перевищує 800 км Замовник забезпечує бригаду з перевезення хворого місцем відпочинку на час 8 годин.
При транспортуванні хворих на відстань від 800 км оплата вноситься частково авансовим платежем (до 50% суми Договору). При перевезенні хворого (інваліда) за межі України Замовник вносить аванс 50%, а в зону АТО 100% суми Договору, також оплачує страховку, платні ділянки доріг та інші платежі, пов’язані з перевезенням хворого, супроводжуючих осіб і вантажу згідно рахунків відповідних служб.

Заказать перевозку больного

Коли актуально медичне таксі?

Санітарні перевезення як особлива категорія транспортних послуг, необхідні в певних випадках:

 1. Планова госпіталізація хворого – має на увазі доставку в клініку пацієнта, який позбавлений можливості самостійного пересування;
 2. Медичне транспортування хворих з дому і назад в діагностичні, оздоровчі або реабілітаційні центри, зміна місця проживання.
 3. Організація зустрічей або проводів на вокзалах, аеропортах для тих пасажирів, які обмежені в самостійному русі (лежачі хворі, інваліди, люди похилого або люди з порушенням функцій зорового, слухового апарату).

Висока якість перевезень на увазі наявність спеціально обладнаного транспорту і підготовленого персоналу, а самопочуття і настрою пасажирів залежать від доброзичливості і чуйного ставлення до них. Ми готові запропонувати повний комплекс транспортних послуг, при виконанні яких гарантуємо безпеку, увагу і комфорт.

RENAULT MASTER – сучасний автомобіль медичної допомоги

Як не помилитися з вибором компанії, коли необхідне перевезення лежачих хворих або інваліда-візочника? Адже здоровій людині не знайомі проблеми, з якими стикаються люди з обмеженими фізичними можливостями.

Тому до послуг хворих і родичів наша служба пропонує автомобілі RENAULT MASTER, клас швидка допомога, мають систему клімат-контролю, провітрювання, пневмоподвеску. Обладнані ношами – гойдалкою, вакуумним матрацом для фіксації переломів і перенесення по поверхах, коляскою каталкою для переміщення пацієнта в сидячому положенні і в пасажирському ліфті. Для комфорту супроводжуючих осіб є зручні сидіння (3 од.), В яких Ви можете відпочивати в напівлежачому стані. Важливо, що є багажний відсік, де ви розмістите особистий багаж.

Перевезення хворих по Києву – пріоритетна діяльність «МЕДперевозка». З кожним клієнтом ми укладаємо договір, який чітко регламентує права, обов’язки і вартість послуг, що є запорукою чесної співпраці!