Транспортування хворих в Ужгороді від ліжка до ліжка

Служба медичних перевезень МЕДперевозка допоможе перевезти лежачого хворого по Ужгороду та області

Що робити родичам важко хворої людини, якщо виникає необхідність перевезти її з одного місця в інше? Як уникнути ризиків і забезпечити пацієнту безпеку, особливо при переїзді на далекі відстані? Відповідь проста — замовити перевезення хворого в Ужгороді та Закарпатській області, звернувшись в місцеве відділення служби «МЕДперевозка». Кваліфіковані співробітники, сучасні медичні автомобілі, оснащені всім необхідним обладнанням, дозволяють гарантувати комфортну і безпечне транспортування хворого.

У чому особливості професійного медичного транспортування?

Багато людей не дуже розуміють різницю між професійним медичним перевезенням і транспортуванням хворого на звичайному автомобілі або ж в «Швидкої допомоги». Однак відмінності між ними колосальні.

Для медперевезення використовуються спеціальні автомобілі, які оснащені сучасним обладнанням – від носилок і фіксаторів до апаратів штучної вентиляції легенів. Це дає можливість зробити поїздку не тільки комфортною, але і безпечною, особливо, коли потрібно перевезення лежачих хворих на далекі відстані.

Сучасні автомобілі, призначені для медичного транспортування, дозволяють м’яко, швидко перевезти в потрібне місце пацієнтів, уникнувши тряски, різких рухів і гальмувань, потенційно небезпечних для здоров’я хворого.

Транспортні засоби оснащені також кондиціонером, системою вентиляції та обігріву, сучасними пристроями іммобілізації пацієнтів. Для перевезення пацієнтів використовуються м’які носилки, зручні інвалідні крісла. Є в салоні і місце для багажу, і комфортні сидіння для супроводжуючих осіб.

Крім транспортування по Ужгороду і Закарпатській області, пацієнтам також пропонується і така послуга, як міжміське перевезення хворих з супроводом кваліфікованого медичного персоналу. На жаль, ні в каретах «швидкої допомоги», ні тим більше у звичайних автомобілях створити оптимальні умови для перевезення людини не вдасться.

Перевезення хворих в Ужгороді

Додаткові послуги та переваги

Професійна медична перевезення хворих, пропонована приватною спеціалізованою службою, пропонує широкий спектр послуг і має такі переваги:

  1. Супровід медичних фахівців певного профілю (в залежності від стану та діагнозу конкретного хворого).

  2. Можливість проведення медичних маніпуляцій та надання професійної допомоги під час шляху.

  3. Оптимальні кліматичні умови в салоні транспортного засобу.

  4. Реанімобілі вищого класу (оснащені всі необхідним обладнанням для комфортного транспортування, проведення терапевтичних або ж реанімаційних процедур під час переїзду).

  5. Можливість супроводу пацієнта його близькими людьми.

  6. Моніторинг стану хворого в процесі транспортування.

  7. Швидка, оперативна доставка пацієнта.

  8. Просте оформлення замовлення (в телефонному режимі або через форму зворотного зв’язку на офіційному сайті).

  9. Цілодобовий графік роботи (адже екстрена доставка хворого в лікувальний заклад може знадобитися в будь-який момент).

Послуги надаються різні, з урахуванням потреб і побажань родичів і самої людини, що транспортується. Крім транспортування хворих в клініку або ж з лікарні, пропонується перевезення в інший район міста (наприклад, у разі переїзду), зустріч на вокзалі або в аеропорту, перевезення людей похилого віку.

Якщо мова йде про лежачих хворих, то персонал служби, використовуючи зручні ноші, не просто довезе людини до вказаної адреси, а й донесе до автомобіля, а потім доставить на потрібний поверх. Транспортування інвалідів передбачає використання зручних крісел з системою надійної фіксації.

Якщо людина в стані пересуватися сама, але сильно ослаблена, має проблеми з руховою функцією, то їй нададуть милиці, ходунки, крісла та інші пристрої, що забезпечують зручне і безпечне переміщення.

Скільки коштує послуга?

Професійне перевезення лежачих хворих ціну має цілком розумну і доступну. Однак вартість цієї послуги розраховується індивідуально. Ціна медперевезення буде залежати від відстані від місця прибуття до кінцевого пункту призначення, можливості хворого самостійно пересуватися, необхідності супроводу медичним персоналом і надання допомоги в дорозі, потреби у використанні додаткового обладнання і ще ряду інших чинників.

Тому для визначення точної ціни потрібно просто зателефонувати до установи, відповісти на питання консультанта, озвучити свої додаткові побажання. «МЕДперевозка» в Ужгороді та Закарпатській області – це комфортна, швидка і безпечне транспортування хворих на будь-які відстані.