Транспортування лежачих хворих в Івано-Франківську

Служба медичних перевезень МЕДперевозка допоможе перевезти лежачого хворого по Івано-Франківську та області

Служба «МЕДперевозка» в Івано-Франківську та Івано-Франківській області пропонує професійне медичне транспортування лежачих хворих, пацієнтів у важкому стані, літніх людей в лікарню, додому, реабілітаційний центр або навіть в інше місто. Користуючись послугами медперевезення, ви можете бути на 100% впевнені в безпеці вашої близької людини.

Про медичне перевезення

Професійне транспортування – це перевезення хворих різної тяжкості, літніх або інвалідів на різні відстані. Переїзд здійснюється на спеціальних автомобілях, оснащених всім необхідним обладнанням, під наглядом досвідчених фахівців з високою кваліфікацією і професіоналів своєї справи.

Залежно від стану хворого, відстані від пункту відправки до місця призначення (транспортування по місту або міжміський перевезення), наявності у пацієнта багажу й супроводжуючих осіб підбирається найбільш підходящий транспортний засіб. Від цих же факторів буде залежати і вартість послуги.

Перевезення інвалідів

Одна з найбільш популярних послуг — це перевезення сидячих хворих. Фахівці при необхідності нададуть пацієнтові зручне інвалідне крісло, милиці або ходунки, допоможуть дістатися до транспортного засобу і потрапити в місце призначення (квартира, клініка і т.д.). У салоні автомобіля є надійна система фіксації інвалідних крісел, що дозволяє уникати небезпечної тряски для інвалідів під час шляху.

Перевезення хворих в Івано-Франківську

Транспортування лежачих хворих

Якщо виникає потреба перевезти куди-небудь людину, яка здатна встати з ліжка, не обійтися без такої послуги, як перевезення лежачих хворих. Це один з найбільш складних видів медичного транспортування, що вимагає певного обладнання та навичок фахівців. Приватна служба пропонує таку послугу, як перевезення хворих від ліжка до ліжка. Родичам пацієнта достатньо оформити замовлення, обговоривши деталі, а інше зроблять професіонали.

Служба доставки лежачих хворих використовує зручні, м’які носилки, транспортує пацієнта в автомобіль, піклується про надійну іммобілізацію в дорозі. Після приїзду на пункт підніме на потрібний поверх і перекладе з носилок на ліжко.

Крім того, надається й така послуга, як міжміське перевезення лежачих хворих. Даний вид здійснюється на автомобілях підвищеного рівня комфортності, з повним комплектом устаткування, яке може знадобитися при погіршенні стану пацієнта в дорозі. При переїзді на далекі відстані пацієнта в обов’язковому порядку супроводжує досвідчений персонал, здатний надати грамотну, медичну допомогу навіть в екстрених умовах.

Коли потрібне медичне перевезення?

Замовити перевезення людині на спецтранспорті рекомендується в наступних випадках:

 1. Необхідність доставити хворого з дому до лікарні або навпаки.

 2. Транспортування пацієнта за місто в межах Закарпатської області (в реабілітаційний центр або пансіонат для людей похилого віку).

 3. Потреба переміщення пацієнта по місту (при переїзді, проведенні діагностичних процедур або лікувальних заходів).

 4. Необхідність зустріти хворого на вокзалі або в аеропорту і доставити за певною адресою.

 5. Потреба в міжміському перевезенні (відправка рідної людини на лікування, реабілітацію, переїзд).

Крім інвалідів та лежачих хворих, послугами медперевезення можуть скористатися люди похилого віку, які страждають важкими патологіями, які перенесли травматичні ушкодження і хірургічні втручання, що проходять реабілітацію після небезпечних захворювань (інфаркт, інсульт).

Що дає приватне медичне перевезення?

Професійне медичне перевезення має багато позитивних моментів:

 1. Оперативність — транспортування здійснюється максимально швидко, адже часто від цього залежить не тільки здоров’я, а й життя пацієнта.

 2. Високий рівень якості послуг, що надаються в поєднанні з доступними, демократичними цінами.

 3. Професіоналізм лікарів і персоналу, що дозволяє гарантувати комфорт та безпеку транспортування хворого.

 4. Можливість супроводу при транспортуванні людини третіми особами.

 5. Доступність для будь-яких категорій людей різного віку.

 6. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Для замовлення послуги медичного транспортування в Івано-Франківську та Івано-Франківській області, уточнення її вартості зателефонуйте в місцеве відділення спеціалізованої служби «МЕДперевозка», установа працює цілодобово, без перерв та вихідних. Співробітник проконсультує вас і допоможе врахувати всі нюанси перевезення потребує хворого.