int(1068)

Перевезення хворих приватною службою в Черкасах

Служба медичних перевезень МЕДперевозка допоможе перевезти хворого в Черкасах та області

Медичне транспортування пацієнта — складне завдання, особливо якщо мова йде про лежачих хворих, інвалідів. При переїзді важливо дотримуватися певних правил, щоб не заподіяти шкоди здоров’ю людини. Замовити перевезення хворого з лікарським супроводом на спеціальних автомобілях у Черкасах і Черкаській області можна, просто зателефонувавши в службу «МЕДперевозка».

Про медичне перевезення хворих

Медперевезення вимагає оперативності, точності дій, професійних навичок і певних умов. Тому транспортування здійснюється на спеціалізованих медичних автомобілях. У салоні авто є зручні ноші і інвалідні крісла, медичне обладнання.

Для максимального комфорту транспортний засіб оснащено кондиціонером, вентиляційною системою, що підтримує потрібні кліматичні умови. Надійні пристосування для іммобілізації захищають пацієнта від тряски і різких рухів під час дороги.

При перевезенні важких пацієнтів, переміщенні на далекі відстані хворого супроводжують кваліфіковані медичні фахівці, здатні надати професійну допомогу навіть в екстремальних умовах.

Перевезення хворих в Черкасах

Реанімаційне транспортування

Замовити перевезення хворого на реанімобілі рекомендується при травматичних ушкодженнях, інфарктах, інсультах, різкому погіршенні загального стану. Професійна послуга перевезення хворих в клініку здійснюється швидше, ніж при зверненні в службу «Швидкої допомоги», а в критичних ситуаціях на рахунку кожна хвилина.

Транспортні засоби для екстреного медперевезення оснащені набором надання реанімаційної допомоги (апарати штучної вентиляції легенів, іммобілізаційної шини, вакуумні аспіратори тощо). Супроводжують пацієнта лікарі високого рівня кваліфікації. Таким чином, на протязі дороги підтримується стабільний стан пацієнта, що дозволяє не тільки уникнути безлічі ускладнень, але і зберегти людині життя.

Хто потребує медичного перевезення?

Крім лежачих хворих та інвалідів, медичне транспортування рекомендована:

 1. Людям з порушенням рухової функції, важкими захворюваннями опорно-рухового апарату.

 2. Пацієнтам, які перенесли інфаркти або інсульти.

 3. Особам, що страждають порушенням слухової або зорової функції.

 4. Хворим після хірургічних втручань.

 5. Постраждалим, які перенесли травматичні ушкодження.

 6. Хворим з системними захворюваннями, які вимагають дотримання постільного режиму.

Послугою медперевезення варто скористатися, якщо організм людини ослаблений, їй складно пересуватися самостійно. Великим попитом користується перевезення людей похилого віку, які важко переносять поїздки на громадському транспорті, особливо на далекі відстані.

Що включає в себе послуга медичного перевезення?

Професійне приватне медперевезення — це не просто доставка пацієнта з одного пункту призначення в інший. Співробітники служби забезпечують перевезення хворих від «ліжка до ліжка». Транспортування інвалідів, лежачих хворих включає в себе використання додаткових пристосувань (м’яких носилок з фіксаторами, каталок, інвалідних крісел), спуск і підйом хворого на потрібний поверх.

Якщо пацієнт може ходити, але має травми, або занадто слабкий, йому запропонують милиці, ходулі, допоможуть дістатися до транспортного засобу. Міжміське перевезення хворих включає в себе допомогу в перенесенні і розміщенні багажу, обов’язкове медичне спостереження, проведення екстрених і планових терапевтичних процедур, можливість супроводу пацієнта його родичами (для них у салоні передбачені окремі комфортні сидіння).

Завдяки цим особливостям можна забезпечити комфорт і безпеку навіть, якщо потрібно перевезення лежачих хворих на далекі відстані.

Які види медичного перевезення можна замовити?

Всупереч поширеній думці, професійне медичне перевезення пацієнтів потрібно не тільки для доставки до лікувального закладу. Служба «МЕДперевозка» пропонує наступні види транспортування:

 • перевезення хворих з лікарні додому;

 • транспортування людини з клініки в реабілітаційний центр;

 • доставка (або ж зустріч) пацієнта на вокзал або в аеропорт;

 • перевезення хворих з лікарні в лікарню;

 • поїздка в клініку на обстеження з наступною доставкою додому;

 • переміщення пацієнта по місту та Черкаській області.

Медперевезення може стати в пригоді в тих випадках, коли сім’я, де проживає хворий, переїжджає в інший район або навіть місто, при доставці пацієнта в будинок відпочинку, пансіонат, реабілітаційний центр. Дізнатися більше про види медичного транспортування і вартості послуг в Черкасах і Черкаській області ви можете, просто зателефонувавши до місцевої філії служби «МЕДперевозка».

Вартість

вказується в один бік

Маршрут

Відстань км.

Ціна грн.

Черкаси-Кропивницький

130
1560

Черкаси-Харків

370
4440

Черкаси-Львів

727
8724

Чераси-Суми

325
3900

Черкаси-Хмельницький

445
5340

Черкаси-Чернігів

297
3564

Черкаси-Дніпро

328
3936

Черкаси-Запоріжжя

391
4692

Черкаси-Одеса

445
5340

Черкаси-Тернопіль

560
6720

Черкаси-Луцьк

586
7032

Черкаси-Рівне

513
6156

Черкаси-Сєвєродонецьк

619
7428

Черкаси-Миколаїв

312
3744

Черкаси-Житомир

326
3912

Черкаси-Ужгород

997
11964

Черкаси-Івано-Франківськ

692
8304

Черкаси-Херсон

373
4476

Черкаси-Чернівці

600
7200

Черкаси-Вінниця

335
4020

Черкаси-Полтава

256
3072

Компанія МЕДперевозка надає наступні види послуг:

 • Перевезення лежачих хворих до лікарні
 • Перевезення онкохворих
 • Перевезення хворих в інше місто
 • Перевезення лежачих пацієнтів на реабілітацію
 • Перевезення хворих в зону АТО
 • Перевезення хворих по Україні
Расчет стоимости