int(2471)

Перевезення лежачих хворих хворих з України до Варшави

Приватна служба "МЕДперевозка" сприятиме в перевезенні хворого пацієнта

Якщо вам потрібно перевезти хворого родича з України до Варшави або швидко та безпечно доставити його з дому до лікарні, зверніться за допомогою до приватної компанії «МЕДПеревозка». Її фахівці створюють комфортні умови для пацієнтів будь-яких категорій та незалежно від їх діагнозу та загального стану здоров’я.

Навіщо потрібні послуги приватної компанії?

Транспортування пацієнтів – це дуже важке та відповідальне завдання. Воно вимагає не лише досвіду та навичок від водія, а й професіоналізму від супроводжуючого персоналу.

Вважається, що якщо хворий почувається більш-менш задовільно, його можна довезти до пункту призначення власним авто або попросити про це когось із родичів/знайомих. Насправді ж така думка помилкова, оскільки дуже важливо під час усієї поїздки контролювати самопочуття людини, яка страждає від того чи іншого захворювання.

У такому разі для пацієнта буде безпечнішим варіантом замовлення послуги приватного медичного перевезення. У спеціалізованому транспорті є все необхідне обладнання, яке дозволить контролювати показники здоров’я, а також надати першу допомогу хворому, якщо це буде потрібно.

Коли потрібно звертатися за медичним перевезенням?

Скористатися послугами спеціальної служби можна в будь-якій ситуації, пов’язаній із вашим здоров’ям або здоров’ям близької вам людини. Звертайтеся до «МЕДперевозка» за допомогою, якщо необхідно:

 • перевезти до клініки лежачого хворого, родича з інвалідністю або великими та тяжкими травмами різної локалізації;
 • транспортувати члена сім’ї, який нещодавно переніс операцію або був прикутий до ліжка тяжкою хворобою з лікувального закладу додому або до реабілітаційного центру;
 • доставити літнього пацієнта до лікарні, будинку або пансіонату для людей похилого віку;
 • забезпечити переїзд на нове місце проживання (у тому числі й в інше місто) осіб з інвалідністю або старих, які страждають від різних захворювань, які значно ускладнюють пересування хворого;
 • привезти на важливий захід людини, яка позбавлена ​​можливості самостійного пересування;
 • відправити хворого на лікування до іншого міста.

Насправді, приватні медичні перевезення – це дуже зручна послуга. Вона виручить у будь-якому разі, якщо немає можливості самостійно транспортувати рідну людину, яка має проблеми зі здоров’ям, у пункт призначення. До того ж у важких та складних ситуаціях лише доставка хворого на спеціальний транспорт до лікарні допоможе не втратити дорогоцінний час та врятувати йому життя.

Переваги приватних медичних перевезень

У даній сфері наша компанія «МЕДперевозка» у Варшаві працює давно і успішно. Переваги роботи з нами:

 • безпечне та комфортне транспортування пацієнтів;
 • висококваліфіковані фахівці, які забезпечують супровід протягом усього перевезення та можуть надати належну допомогу хворому;
 • доступна вартість послуг;
 • обслуговування на найвищому рівні;
 • сучасне медичне обладнання у кожному автомобілі;
 • використання лише спеціалізованого медтранспорту, який проходить ретельні технічні огляди;
 • цілодобова робота: звернутися можна у будь-який зручний час.

У нас працюють лише найкращі водії – компетентні, досвідчені та уважні. За потреби вони можуть допомогти медперсоналу у наданні невідкладної допомоги пацієнтові, у якого в дорозі раптово погіршилося самопочуття.

Замовити наші послуги ви можете очно чи дистанційно. Для особистої зустрічі вам потрібно прийти до нас у відділення, де вас зустріне досвідчений та дуже ввічливий персонал. На рецепції ви зможете отримати відповіді на запитання, що цікавлять вас, після чого ви будете додані до адміністрації для обговорення всіх деталей співпраці.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости