int(2471)

Перевезення лежачих хворих хворих у Варшаві

Приватна служба "МЕДперевозка" сприятиме в перевезенні хворого пацієнта

Якщо вам потрібно перевезти хворого родича з однієї клініки у Варшаві до іншої або швидко та безпечно доставити його з дому до лікарні, зверніться за допомогою до приватної компанії «МЕДПеревозка». Її фахівці створюють комфортні умови для пацієнтів будь-яких категорій та незалежно від їх діагнозу та загального стану здоров’я.

Навіщо потрібні послуги приватної компанії?

Транспортування пацієнтів – це дуже важке та відповідальне завдання. Воно вимагає не лише досвіду та навичок від водія, а й професіоналізму від супроводжуючого персоналу.

Вважається, що якщо хворий почувається більш-менш задовільно, його можна довезти до пункту призначення власним авто або попросити про це когось із родичів/знайомих. Насправді ж така думка помилкова, оскільки дуже важливо під час усієї поїздки контролювати самопочуття людини, яка страждає від того чи іншого захворювання.

У такому разі для пацієнта буде безпечнішим варіантом замовлення послуги приватного медичного перевезення. У спеціалізованому транспорті є все необхідне обладнання, яке дозволить контролювати показники здоров’я, а також надати першу допомогу хворому, якщо це буде потрібно.

Коли потрібно звертатися за медичним перевезенням?

Скористатися послугами спеціальної служби можна в будь-якій ситуації, пов’язаній із вашим здоров’ям або здоров’ям близької вам людини. Звертайтеся до «МЕДперевозка» за допомогою, якщо необхідно:

 • перевезти до клініки лежачого хворого, родича з інвалідністю або великими та тяжкими травмами різної локалізації;

 • транспортувати члена сім’ї, який нещодавно переніс операцію або був прикутий до ліжка тяжкою хворобою з лікувального закладу додому або до реабілітаційного центру;

 • доставити літнього пацієнта до лікарні, будинку або пансіонату для людей похилого віку;

 • забезпечити переїзд на нове місце проживання (у тому числі й в інше місто) осіб з інвалідністю або старих, які страждають від різних захворювань, які значно ускладнюють пересування хворого;

 • привезти на важливий захід людини, яка позбавлена ​​можливості самостійного пересування;

 • відправити хворого на лікування до іншого міста.

Насправді, приватні медичні перевезення – це дуже зручна послуга. Вона виручить у будь-якому разі, якщо немає можливості самостійно транспортувати рідну людину, яка має проблеми зі здоров’ям, у пункт призначення. До того ж у важких та складних ситуаціях лише доставка хворого на спеціальний транспорт до лікарні допоможе не втратити дорогоцінний час та врятувати йому життя.

Переваги приватних медичних перевезень

У даній сфері наша компанія «МЕДперевозка» у Варшаві працює давно і успішно. Переваги роботи з нами:

 • безпечне та комфортне транспортування пацієнтів;

 • висококваліфіковані фахівці, які забезпечують супровід протягом усього перевезення та можуть надати належну допомогу хворому;

 • доступна вартість послуг;

 • обслуговування на найвищому рівні;

 • сучасне медичне обладнання у кожному автомобілі;

 • використання лише спеціалізованого медтранспорту, який проходить ретельні технічні огляди;

 • цілодобова робота: звернутися можна у будь-який зручний час.

У нас працюють лише найкращі водії – компетентні, досвідчені та уважні. За потреби вони можуть допомогти медперсоналу у наданні невідкладної допомоги пацієнтові, у якого в дорозі раптово погіршилося самопочуття.

Замовити наші послуги ви можете очно чи дистанційно. Для особистої зустрічі вам потрібно прийти до нас у відділення, де вас зустріне досвідчений та дуже ввічливий персонал. На рецепції ви зможете отримати відповіді на запитання, що цікавлять вас, після чого ви будете додані до адміністрації для обговорення всіх деталей співпраці.