int(1453)

Цілодобове транспортування лежачих пацієнтів

Важким пацієнтам і лежачим хворим може знадобитися допомога або перевезення в іншу клініку, область, країну в будь-який час доби. Компанія «МЕДперевозка» забезпечує комфортабельне транспортування пацієнтів цілодобово і на будь-які відстані.

Перевезення пацієнтів в будь-який час доби

Які послуги надають «МЕДперевозки» цілодобово?

Приватна служба медичних перевезень хворих «МЕДперевозка» здійснює екстрене і планове транспортування хворого по Україні, в країни СНД і Європи. Екстрене перевезення необхідне для усунення ризику для життя і здоров’я пацієнта. Його транспортують в медустанову, надаючи необхідні реанімаційні заходи або невідкладну допомогу для підтримки і стабілізації стану під час проходження в стаціонар клініки.

Виклик бригади можна оформити в будь-який час доби і обладнаний за останнім словом техніки реанімобіль швидко прибуде за пацієнтом. Планове транспортування здійснюється, коли стан хворого стабільний і він прямує:

 • в іншу клініку для доліковування або діагностики;

 • для планової госпіталізації лежачого хворого або інваліда-візочника;

 • в хоспіс, санаторій, будинок престарілих;

 • додому для амбулаторного лікування або реабілітації в домашніх умовах.

Пацієнта доставляють не тільки до медичної установи, квартири, але і надають послуги:

 • «від ліжка до ліжка»;

 • підйом на поверх і т.д.

З широким спектром послуг компанії «МЕДперевозка» можна ознайомитися на сайті. Оформлення заявки та виїзд бригади в будь-який час дня і ночі можливий завдяки колл-центру і телефонам диспетчерської служби.

Екстрене перевезення можливе і державною службою швидкої допомоги. Але приватні компанії мають масу переваг, що забезпечують їх популярність і затребуваність.

Переваги компанії

На виклик бригада прибуває максимально швидко, хворого транспортують в реанімобіль, який має:

 1. М’яку підвіску для запобігання тряски і заколисування пацієнта.

 2. Високу маневреність і надійність, відмінні ходові якості, що забезпечують перевезення по пересіченій місцевості, грунтових дорогах, швидкісними трасами.

 3. Високотехнологічне обладнання для надання невідкладної допомоги та моніторингу стану.

 4. Зручні носилки-каталку з можливістю зміни положення хворого і надійної його фіксації.

 5. Додаткові місця для супроводжуючих пацієнта родичів.

 6. Спеціальні пристосування для транспортування лежачих хворих (жорсткі носилки, носилки-гамаки, каталки) і пацієнтів з обмеженими руховими можливостями (крісло-носилки, інвалідні коляски, милиці).

При транспортуванні до складу бригади в залежності від патології хворого, може бути включений вузький фахівець – невропатолог, нейрохірург, травматолог і т.д. Всі члени бригади мають високу кваліфікацію, великий досвід. Вони постійно вдосконалюють свої знання та вміння, що гарантує хворому якісний медичний супровід.

Відсутність бюрократичних зволікань, оперативність, готовність надати допомогу в будь-який час доби, без вихідних, робить вибір компанії «МЕДперевозка» виправданим і обгрунтованим.

Расчет стоимости