int(1488)

Транспортування лежачих пацієнтів зі стаціонару додому

Якщо екстрену допомогу і доставку пацієнта від будинку до стаціонару здійснює державна служба швидкої допомоги, то про перевезення хворого з клініки додому повинні подбати родичі. Приватні компанії, які здійснюють медичні перевезення і транспортування лежачих хворих до ліжка – єдиний вихід із ситуації. «МЕДперевозка» надає широкий спектр послуг високої якості і за доступною ціною. Компанія гарантує швидке, комфортне транспортування лежачих пацієнтів по Україні, країнам СНД і Європі з дотриманням всіх медичних правил і свідчень.

Перевезення пацієнтів додому

Переваги компанії

Служба «МЕДперевозка» здійснює транспортування лежачих хворих з клініки додому в реанімобілі. Устаткування і конструкція сучасного транспортного засобу дають можливість моніторингу і підтримки стабільного стану хворого по шляху проходження. Також:

  1. Пацієнту під час перевезення забезпечений психологічний і фізичний комфорт.

  2. У складі бригади є медики, які відстежують стан хворого і при необхідності надають екстрену допомогу, проводять реанімаційні заходи.

  3. Водії швидко і безпечно доставляють пацієнта в будь-яку точку України, не завдаючи в шляху занепокоєння і дискомфорту.

У компанії є ліцензія на надання відповідних медичних послуг. Реанімобілі оснащені не тільки сучасним обладнанням – апаратом підтримки функції дихання, кардіографом, дефібрилятором та ін., Але і кращими медикаментами, пристосуваннями для перенесення/підйому на поверх.

Всі транспортні засоби мають м’яку підвіску, яка гарантує відсутність тряски і заколисування хворого, а також систему клімат-контролю. Засоби транспортування допомагають тяжкохворого перенести в автомобіль і зручно розташуватися в ньому. Автомобілі компанії мають високу маневреність, прохідність.

Спеціально навчені, треновані, фізично міцні санітари піднімуть лежачого хворого на будь-який поверх, доставлять до ліжка і допоможуть влаштуватися з комфортом.

Які спеціальні пристосування використовуються при транспортуванні?

У салоні реанімобіля хворий розташовується на носилках-каталці з мобільними секціями, що забезпечують комфортне положення під час поїздки. При необхідності застосовують жорсткий щит, щоб забезпечити правильне положення хребта. Установка клімат-контролю дозволяє підтримувати комфортну температуру і приплив кисню. До місця проживання хворого доставляють на жорстких або тканинних носилках. При можливості – на каталці.

Як замовити послугу транспортування лежачих хворих?

Замовити послуги транспортування лежачих хворих від ліжка в стаціонарі до місця проживання (постійного або тимчасового перебування) можна на сайті компанії «МЕДперевозка». Тут є перелік послуг і прайс, а також номери телефонів, за якими можна оформити замовлення, дізнатися подробиці і умови. Співробітники колл-центру допоможуть розрахувати вартість послуги і дадуть відповідь на всі питання, що виникли в процесі оформлення замовлення.

Расчет стоимости