int(1474)

Перевезення пацієнта від ліжка до ліжка

Дуже часто лежачі хворі або інваліди, що втратили здатність самостійно пересуватися, потребують не тільки перевезення по місту, за його межами, в іншу країну, а й вимагають кваліфікованої допомоги при підйомі в багатоповерхових будинках. Послугу транспортування хворого «від ліжка до ліжка» надає компанія «МЕДперевозка».

Повноцінне транспортування пацієнта від ліжка до ліжка

Переваги послуги

Перевезення хворих компанією «МЕДперевозка» має ряд незаперечних переваг:

 • реанімобілі, сконструйовані для безпечного, швидкого транспортування пацієнтів на будь-які відстані;

 • досвідчені водії, що гарантують перевезення по Україні та в країни СНД;

 • сучасне і високотехнологічне обладнання для надання невідкладної допомоги, моніторингу стану, підтримання життєвих функцій хворого;

 • кращі вітчизняні та імпортні медикаментозні препарати;

 • кваліфіковані співробітники, медичні фахівці, що забезпечують безпеку пацієнта;

 • спеціалізовані засоби – носилки, крісла, щити, що гарантують комфорт хворого в дорозі і при перенесенні до місця призначення;

 • обладнання клімат-контролю, що забезпечує комфорт в будь-який час року.

Хворого дбайливо перекладають з ліжка стаціонару на медичні ноші або візок-каталку. Двосекційна конструкція дозволяє підняти узголів’я, надати пацієнту максимально комфортне і фізіологічне положення.

Спеціальні стійки і кріплення дають можливість закріпити крапельницю, дихальний апарат та інше реанімаційне обладнання. Маневрені, легкі, міцні носилки призначені для транспортування хворого до реанімобіля і розміщення його в салоні під час поїздки.

Якщо відсутні спеціальні пандуси, просторі ліфти і пацієнта потрібно переносити по вузьких сходових прольотах, то використовують крісло-носилки. Хворий розташовується в положенні сидячи, що полегшує підйом і спуск.

Тканинні носилки, що входять в комплектацію реанімобіля, можна використовувати для доставки пацієнта з важкодоступних місць до каталки або носилок.

Співробітники «МЕДперевозкі» не тільки доставляють пацієнта «від ліжка до ліжка», а й допомагають йому зручно влаштуватися на ліжку, застосовуючи навички та правила укладання важких пацієнтів, позбавлених рухливості.

Що входить в програму попередньої підготовки?

Методи, які використовуються при перевезенні хворих, відрізняються в залежності від тяжкості стану, медичних показань/протипоказань і рекомендацій лікаря. Тому перед перевезенням співробітники бригади реанімобіля розробляють план транспортування, розраховують можливі ризики, застосовують адекватні і безпечні засоби перенесення хворого в реанімобіль і далі – в квартиру або ж будинок.

Вартість послуги залежить від безлічі факторів:

 • дальності перевезення;

 • ваги пацієнта;

 • висоти (кількості поверхів) будівлі;

 • тяжкості стану і використаного обладнання;

 • необхідності супроводу вузькими спеціалістами та ін.

Розрахувати ціни допоможуть співробітники служби «МЕДперевозка». Звернутися за детальною інформацією можна по телефону або на сайті.

Расчет стоимости