int(2948)

Транспортування хворих у Краматорську: переваги «МЕДперевозки»

Доручіть перевезення близьких професіоналам

Актуальна послуга транспортування лежачих пацієнтів та людей похилого віку може знадобитися багатьом жителям міста. Однак не всі можуть самостійно організувати безпечне та комфортне перевезення на особистому чи громадському транспорті. У разі необхідно знати, кому можна довірити здоров’я своїх рідних. Компанія «МЕДперевозка» впевнено лідирує на ринку послуг медичного трансферу.

Способи транспортування хворих

Категорії людей, які потребують професійного перевезення

Транспортування хворих — одна з послуг з надання медичної допомоги. Її важливість полягає у перевезенні пацієнтів, які не можуть самостійно пересуватися через фізичні або психічні обмеження, похилого віку. Серед пацієнтів служб, які займаються їх трансфером:

  • люди, які перенесли травми, інсульти, інфаркти;
  • інваліди по зору та слуху;
  • особи у післяопераційному періоді;
  • лежачі пацієнти з патологією нервової системи, опорно-рухового апарату, цукровим діабетом, онкологічними захворюваннями.

Компанія «МЕДперевозка» забезпечує комфортну та безпечну поїздку по Краматорську, в інші регіони України, країни СНД та Польщу. Скористатися послугами компанії можна, якщо пацієнта необхідно доставити зі стаціонару додому, транспортувати його для подальшого лікування та діагностики до медичних закладів в інших населених пунктах, санаторіїв, приватних пансіонатів. Професійне транспортування застосовується, якщо старій або тяжкохворій людині доведеться змінити місце проживання або поїхати на відпочинок.

Переваги нашої компанії

Спеціально для потреб транспортованих людей обладнані мікроавтобуси, що забезпечують комфорт та безпеку поїздки:

  1. У просторому та місткому салоні передбачені місця для нош та інвалідної коляски для пацієнтів, а також сидіння для родичів або супроводжуючих медиків.
  2. Система «клімат-контроль» забезпечує оптимальну температуру та вологість у салоні.
  3. Автомобіль оснащений м’якою підвіскою, за рахунок якої виключається травматизація хворих під час перевезення.

Доброзичливі кваліфіковані медичні працівники, які супроводжують пацієнтів, мають великий досвід роботи з важкими хворими і мають навички надання невідкладної допомоги. Під час поїздки вони контролюють показники життєво важливих функцій хворого, що транспортується, у тому числі за допомогою сучасного діагностичного обладнання.

Як замовити послугу медичного трансферу?

Щоб зв’язатися з оператором компанії та залишити заявку, необхідно зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті «МЕДперевозка». Співробітник уточнює нюанси щодо маршруту, вартості послуги, стану здоров’я пацієнта. Склад супроводжуючої бригади та аптечка комплектуються з урахуванням діагнозів хворого та його поточного самопочуття.

Права та обов’язки обох сторін прописані у договорі на надання послуги медтранспортування. Вартість доставки залежить від відстані до пункту призначення. Демократична ціна — ще одна перевага «МЕДперевозки».

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости